171 Чернігівський ремонтний завод. 171 Military Plant. 171 Чернігівський ремонтний завод » Техніка » Виготовлення рукавів високого тиску для авіаційної техніки засобів наземного забезпечення польотів


Виготовлення рукавів високого тиску для авіаційної техніки засобів наземного забезпечення польотів


 

Рукава високого тиску для авіаційної техніки засобів наземного забезпечення польотів

 У цій категорії каталогу представлені гідравлічні шланги високого тиску нашого виробництва, що пройшли сертифікацію та виготовлені з урахуванням європейських норм і міжнародних стандартів.

Це гнучкі комунікації, розраховані для транспортування газу, рідких компонентів під високим тиском. Монтаж комунікацій здійснюється на ділянках, де не представляється можливим застосовувати трубопроводи з металу.
Всі рукави укріплені армуючим шаром і забезпечені перехідними сполучними фітингами, за допомогою яких шланги підключаються до гідравлічних вузлів, агрегатів, стаціонарного і рухомого обладнання. Кожен шланг високого тиску проходить перевірку на герметичність при максимальному навантаженні. Такий підхід зводить до нуля ймовірність відвантаження бракованої продукції.

Як сконструйовані і де використовуються рукава високого тиску?

Високі показники по навантаженню досягаються за рахунок багатошарової структури, центральною частиною якої виступає сталева навивка. Ми виробляємо наступні РВТ:
1.1SN. Серія з одним шаром сталевого обплетення.
2.2SN. Два рівня крученого обплетення зі сталевого дроту.
3.4SH і 4SP. Найміцніші рукави, завдяки чотиришаровому сталевому плетінню.

Пропонуємо шланг високого тиску для ремонту та комплектування спецтехніки військового призначення, вантажного автотранспорту та авіаційної техніки. Рукави підходять для роботи в будь-яких погодних умовах. Робоча температура від -40 до +80 °С.

НАШІ НОВИНИ